Kadir Has Üniversitesi - Ambeent Wi-Fi TÜBİTAK 2244 Sanayi Doktora Projesi Doktora Bursiyeri İlanı

09/01/2020 - 19:31
Kadir Has Üniversitesi - Ambeent Wi-Fi TÜBİTAK 2244 Sanayi Doktora Projesi Doktora Bursiyeri İlanı

TÜBİTAK 2244 Sanayi Doktora Programı çerçevesinde desteklenen ve Kadir Has Üniversitesi - Ambeent Wi-Fi ortaklığında yürütülecek ‘Gelecek Nesil Wi-Fi Teknolojilerinin Geliştirilmesi’ projemizde çalışmak üzere, Kablosuz Haberleşme Araştırmaları grubumuza katılacak doktora bursiyerleri arıyoruz.

Doktora bursiyerleri, tez çalışmalarını Kadir Has Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümü öğretim üyeleri Prof. Dr. Erdal Panayırcı, Doç. Dr. Serhat Erküçük ve Dr. Öğr. Üyesi Yalçın Şadi danışmanlığında yürütecek ve 48 ay boyunca proje çerçevesinde desteklenecekler. Aynı zamanda bu alanda ulusal ve uluslararası projeler yürüten Ambeent Wi-Fi şirketinin Ar-Ge çalışmalarında Prof. Dr. Mustafa Ergen’in danışmanlığında aktif görev alacaklar. Doktora sonrasında ise 36 ay süre ile istihdam edilme hakkına sahip olacaklar.

TÜBİTAK projesi kapsamında görev alacak doktora bursiyerlerine Kadir Has Üniversitesi’nin ek desteğiyle aylık 6000 TL burs ödemesi yapılacaktır.

Başvurular ve detaylı bilgiler için yalcin.sadi@khas.edu.tr adresine e-mail gönderebilirsiniz. Son başvuru tarihi: 2 Eylül 2020.