Uni Socia Club Kimdir ?

Uni Socia Club, Kadir UHas Üniversitesi öğrencileri tarafından, Kadir Has Üniversitesi’nin eğlence ağırlıklı sosyal aktivite ve etkinliklerini gerçekleştirmek için oluşturulmuş bir öğrenci kulübüdür. Bu kulüp, 10 yıla yakın bir süredir düzenlediği etkinliklerle üniversite hayatına renk katmayı amaçlamaktadır. KHAS WELCOME PARTY, KHAS SOCIA NEW YEAR PARTY,  PİYANO SOHBETLERİ(ünlü isimlerle) ,  ve KHAS TALK’N SERIES (ünlü birçok isimle söyleşi) Uni Socia Club organizasyonu, Kadir Has Üniversitesi ev sahipliğinde gerçekleşmektedir.

Uni Socia Club Nasıl Ortaya Çıktı ?

Uni Socia Club ; 2004 yılında kurulmus, Türkiye’nin en çok bilinen, en aktif üniversite kulüplerinden birisidir. 2001 yılında Kadir Has Üniversitesi’nde kurulan Sosyal Faaliyetler Kulübü’nun devamı olarak faaliyet gösteren Uni Socia Club, gerçeklestirdiği başarılı organizasyonlarıyla adindan sıkça söz ettirdi.
Bugüne kadar üniversite öğrencileri için her zaman kaliteliyi, en yapılamayını yapmaya çalışan Uni Socia Club üyeleri, tamamen gönüllü olarak büyük organizasyonlara imza atmaya devam ediyor. “Eğlenmek için varim!” sloganıyla yola çıkan Uni Socia Club üyeleri büyük bir özveriyle, yoğun çalışma temposuyla pek çok başarılı organizasyona imzalarini attilar.
Uni Socia Club’in yaratıcı gücü, “kalite, farklılık, yapılamayanı yapmak” odaklı vizyonundan kaynaklanıyor. Özündeki bu idealist ve keşifçi yaklaşımla Uni Socia Club, değisik müziklerin zenginligi ve heyecanını sunarak ilham verici ve çok kültürlü bir platform yaratmayı hedefliyor.
KHAS Welcome Party, KHAS Socia New Year Party, Piyano Sohbetleri, Talk’n Series gibi birbirinden iddiali, gelenekselleşmiş bu tür başarılı organizasyonların gerçekleştirilmesi ve yürütülmesi için özveriyle çalışan Uni Socia Club üyeleri kalite odaklı fikirleriyle her zaman en iyiyi yapmayı ve Kadir Has Üniversitesi ruhunu devam ettirebilmeyi hedefliyor.

Uni Socia Club Etkinlikleri Nelerdir ?

KHAS Talk’n Series :
Her yıl geleneksel olarak, Kadir Has Üniversitesi öğrencilerinin, kampüslerinde görmek istedikleri ünlü isimlerle yapılan söyleşi etkinliğidir. 100, 200, 300 kişilik salonlarda yapılmaktadır.
 
Piyano Sohbetleri :
Uni Socia Club’ın en yeni organizasyonlarından biri olmakla beraber, iki yıldır yoğun ilgi görmektedir. Birincisi 2010 yılında Mustafa Ceceli ile gerçekleşen Piyano Sohbetleri, Kadir Has Üniversitesi Cibali Kampüsü, 380 kişi kapasiteli D Blok Büyük Salon’da gerçekleşmekte olup, bir TV programı formatında, iki sunucunun (kulüp üyesi) bulunduğu, gelen konukla ilgili videolar hazırlanan, röportajlar içeren, hem sunucuların hem de seyircilerin konuğa soru sorabildikleri, gelen konuğun piyano eşliğinde akustik şarkılarını seslendirdiği keyifli bir etkinliktir.
 
Uni Socia Club Welcome Party :
Her yıl geleneksel olarak, ana kampüs olan “Cibali Kampüsü” nde bir koridorun diskoya çevrilmesi ile yapılan, yeni öğrencilere ve yeni döneme merhaba partisidir. Ünlü DJ’lerin ve okul öğrencilerinin sahne aldığı bir organizasyondur.
 
Uni Socia Club New Year Party :
Her yıl geleneksel olarak, Aralık ayının sonuna doğru, ana kampüs olan “Cibali Kampüs” ünde gerçekleşen, yeni yıl partisidir.
 
Paintball Turnuvası:
2012-2013 döneminde ilk turnuvamızı 100 kişi ile Kilyos ta festival tadında geçirdik. Etkinliğimiz de Paintball dışında futbol ve voleybol turnuvaları da gerçekleştirildi. Birinci olan takım üyelerine madalya ve kupa verildi. Etkinliğimizin en can alıcı kısmı ise mangal partisi idi.
 

Cemal Yaşar

Irtibat No: 0543 686 54 32

E-mail: cemal.yasar@unisociaclub.com